У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

49 Км - Донецьк(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 49 Км - Донецьк(всі вокзали):

Поточний розклад електричок 49 Км - Донецьк(всі вокзали) включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 47 хв зі станції 49 Км і прибуває на станцію Донецьк(всі вокзали) о 07 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6905 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 54 хв. Між станціями 49 Км і Донецьк(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Моспине(16.13), Менчугове(16.35), Чумакове(17.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 49 Км - Донецьк(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 49 Км Донецьк(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 49 Км - Донецьк(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6071 Іловайськ Ясинувата 05.47
49 Км
07.30
Донецьк 2
1 г 43 хв Курсує щоденно - переглянути
6905 Іловайськ Ясинувата 16.06
49 Км
18.00
Донецьк 2
1 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 49 Км -Донецьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 49 Км — Донецьк(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Донецьк(всі вокзали) — 49 Км