У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

52 Км - Сухачівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 52 Км - Сухачівка:

Поточний розклад електричок 52 Км - Сухачівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 36 хв зі станції 52 Км і прибуває на станцію Сухачівка о 15 г 01 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6260/6259 сполученням Балівка - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями 52 Км і Сухачівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Кам'янське-Вантажне(13.56), Запоріжжя-Кам'янське(14.42), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 52 Км - Сухачівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 52 Км Сухачівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 52 Км - Сухачівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6260/6259 Балівка Дніпро 13.36
52 Км
15.01
Сухачівка
1 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 52 Км -Сухачівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 52 Км — Сухачівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Сухачівка — 52 Км