У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

68 Км - Кароліна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 68 Км - Кароліна:

Поточний розклад електричок 68 Км - Кароліна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 32 хв зі станції 68 Км і прибуває на станцію Кароліна о 04 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6632 сполученням Гайворон - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями 68 Км і Кароліна цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 68 Км - Кароліна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 68 Км Кароліна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 68 Км - Кароліна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6632 Гайворон Вінниця 04.32
68 Км
04.45
Кароліна
13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 68 Км -Кароліна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 68 Км — Кароліна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кароліна — 68 Км