У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

73 Км - Петропавлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 73 Км - Петропавлівка:

Поточний розклад електричок 73 Км - Петропавлівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 08 хв зі станції 73 Км і прибуває на станцію Петропавлівка о 18 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6156-1 сполученням Дніпро-Головний - Роз'їзд N5, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями 73 Км і Петропавлівка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 73 Км - Петропавлівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 73 Км Петропавлівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 73 Км - Петропавлівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6156-1 Дніпро Роз'їзд N5 00.17
73 Км
00.39
Петропавлівка
22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6256/6334 Краматорськ Покровськ 18.08
73 Км
18.29
Петропавлівка
21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 73 Км -Петропавлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 73 Км — Петропавлівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Петропавлівка — 73 Км