У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

76 Км - Мала Строївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 76 Км - Мала Строївка:

Поточний розклад електричок 76 Км - Мала Строївка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 03 хв зі станції 76 Км і прибуває на станцію Мала Строївка о 22 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6891 сполученням Чернігів - Горностаївка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 48 хв. Між станціями 76 Км і Мала Строївка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Голубичі(09.06), Замглай(09.26), Грибова Рудня(09.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 76 Км - Мала Строївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 76 Км Мала Строївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 76 Км - Мала Строївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6891 Чернігів Горностаївка 08.59
76 Км
09.47
Мала Строївка
48 хв Курсує щоденно - переглянути
6893 Чернігів Горностаївка 22.03
76 Км
22.44
Мала Строївка
41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 76 Км -Мала Строївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 76 Км — Мала Строївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мала Строївка — 76 Км