У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

9 Км - 16 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 9 Км - 16 Км:

Поточний розклад електричок 9 Км - 16 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 00 хв зі станції 9 Км і прибуває на станцію 16 Км о 16 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 963 сполученням Чаплине - Пологи, в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями 9 Км і 16 Км цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 9 Км - 16 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 9 Км 16 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 9 Км - 16 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
963 Чаплине Пологи 16.00
9 Км
16.08
16 Км
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 9 Км -16 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 9 Км — 16 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 16 Км — 9 Км