У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

9 Км - Нагірна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 9 Км - Нагірна:

Поточний розклад електричок 9 Км - Нагірна включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 42 хв зі станції 9 Км і прибуває на станцію Нагірна о 13 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6308/6307 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 14 хв. Між станціями 9 Км і Нагірна цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Сухий Лиман(14.34), Пост 25 Км(15.01), Путійська(15.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 9 Км - Нагірна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 9 Км Нагірна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 9 Км - Нагірна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 9 Км -Нагірна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 9 Км — Нагірна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нагірна — 9 Км