У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Адабаш - Кавуни
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Адабаш - Кавуни:

Розклад поїздів Адабаш Кавуни на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Адабаш Кавуни найчастіше зупиняються на станціях Помічна, Людмилівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.27 зі станції Адабаш, в кінцевий же пункт Кавуни прибувають вони відповідно о 01.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Адабаш Кавуни є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Адабаш - Кавуни складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Адабаш - Кавуни можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
148К Київ Одеса 23.27
Адабаш
01.02
Кавуни
1 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Адабаш -Кавуни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Адабаш — Кавуни

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кавуни — Адабаш