У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Адамівське - Кривий Ріг
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Адамівське - Кривий Ріг:

Поточний розклад електричок Адамівське - Кривий Ріг включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 53 хв зі станції Адамівське і прибуває на станцію Кривий Ріг о 11 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6027 сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг, в цьому випадку поїздка займе 2 г 18 хв. Між станціями Адамівське і Кривий Ріг цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Божедарівка(15.08), Спокій(16.04), 86 Км(16.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Адамівське - Кривий Ріг, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Адамівське Кривий Ріг ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Адамівське - Кривий Ріг можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6011 Дніпро Кривий Ріг 08.53
Адамівське
11.05
Кривий Ріг
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 15.01
Адамівське
17.19
Кривий Ріг
2 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Адамівське -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Адамівське — Кривий Ріг

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кривий Ріг — Адамівське