У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Адампіль - Калинівка-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Адампіль - Калинівка-2:

Поточний розклад електричок Адампіль - Калинівка-2 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 21 хв зі станції Адампіль і прибуває на станцію Калинівка-2 о 16 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 807К сполученням Хмельницький - Вінниця, в цьому випадку поїздка займе 1 г 15 хв. Між станціями Адампіль і Калинівка-2 цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Залісся(15.26), Соломірка(16.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Адампіль - Калинівка-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Адампіль Калинівка-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Адампіль - Калинівка-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
805К Хмельницький Вінниця 05.45
Адампіль
07.00
Калинівка-2
1 г 15 хв Курсує щоденно - переглянути
807К Хмельницький Вінниця 15.21
Адампіль
16.36
Калинівка-2
1 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Адампіль -Калинівка-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Адампіль — Калинівка-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Калинівка-2 — Адампіль