У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Андріївка - Новоселівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Андріївка - Новоселівка:

Поточний розклад електричок Андріївка - Новоселівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 14 хв зі станції Андріївка і прибуває на станцію Новоселівка о 18 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6410 сполученням Балаклія - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 39 хв. Між станціями Андріївка і Новоселівка цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Донець(05.32), Зидьки(05.55), Звидки(06.21), Безлюдівка(06.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Андріївка - Новоселівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Андріївка Новоселівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Андріївка - Новоселівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6410 Ізюм Харків 05.27
Андріївка
07.06
Новоселівка
1 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6410* Балаклія Харків 05.27
Андріївка
07.06
Новоселівка
1 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6680* Савинці Харків 17.14
Андріївка
18.49
Новоселівка
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Андріївка -Новоселівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Андріївка — Новоселівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новоселівка — Андріївка