У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Андруга - Володимирець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Андруга - Володимирець:

Поточний розклад електричок Андруга - Володимирець включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 31 хв зі станції Андруга і прибуває на станцію Володимирець о 15 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6392 сполученням Заріччя(Берегове) - Антонівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Андруга і Володимирець цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Андруга - Володимирець, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Андруга Володимирець ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Андруга - Володимирець можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6392 Заріччя(Берегове) Антонівка 15.31
Андруга
15.45
Володимирець
14 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Андруга -Володимирець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Андруга — Володимирець

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Володимирець — Андруга