У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Авдіївка - Покровськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Авдіївка - Покровськ:

Поточний розклад електричок Авдіївка - Покровськ включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 15 хв зі станції Авдіївка і прибуває на станцію Покровськ о 07 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6161 сполученням Авдіївка - Покровськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Авдіївка і Покровськ цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Очеретине(05.22), Желанна(05.41), Гродівка(05.57), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Авдіївка - Покровськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Авдіївка Покровськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Авдіївка - Покровськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Авдіївка -Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Авдіївка — Покровськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Покровськ — Авдіївка