Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бакеу - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Бакеу - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Бакеу Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Бакеу Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Роман, Пашкани, Сучава Город, Сучава Норд, Дорнешти, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.08 зі станції Бакеу, в кінцевий же пункт Чернівці Південна прибувають вони відповідно о 18.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Бакеу Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Бакеу - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Бакеу - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 11.08
Бакеу
19.10
Чернівці
8 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Бакеу -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бакеу — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Бакеу