Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бакеу - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Бакеу - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Бакеу Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 41 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Бакеу Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Роман, Волока, Гречани, Дунаївці, Кам'янець-Подільський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.08 зі станції Бакеу, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 04.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Бакеу Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Бакеу - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Бакеу - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 11.08
Бакеу
04.49
Вінниця
17 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Бакеу -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бакеу — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Бакеу