У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бахмут - Павлоград-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Бахмут - Павлоград-1:

Розклад поїздів Бахмут Павлоград-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Бахмут Павлоград-1 найчастіше зупиняються на станціях Сіль, Сіверськ, Красний Лиман, Святогірськ, Ізюм, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.10 зі станції Бахмут, в кінцевий же пункт Павлоград-1 прибувають вони відповідно о 19.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Бахмут Павлоград-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Бахмут - Павлоград-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Бахмут - Павлоград-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
096П Бахмут Маріуполь 11.10
Бахмут
19.09
Павлоград-1
7 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Бахмут -Павлоград-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бахмут — Павлоград-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Павлоград-1 — Бахмут