У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Баку - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Баку - Полтава:

Розклад поїздів Баку Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 51 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 33. Потяги, що курсують за напрямком Баку Полтава найчастіше зупиняються на станціях Сумгаїт, Волзький, Харків-Пас., Куп'янськ-Вузловий, Валуйки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.35 зі станції Баку-Пас., в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 05.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Баку Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Баку - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Баку - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
369Щ Баку Київ 01.35
Баку-Пас.
05.18
Полтава-Киівська
2 д 3 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Баку -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Баку — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Баку