У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бірки - Лихачове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Бірки - Лихачове:

Поточний розклад електричок Бірки - Лихачове включає 15 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 00 г 27 хв зі станції Бірки і прибуває на станцію Лихачове о 01 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Лозова, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Бірки і Лихачове цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них 829 Км(09.51), Північ(10.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Бірки - Лихачове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Бірки Лихачове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Бірки - Лихачове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Бірки -Лихачове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Бірки — Лихачове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лихачове — Бірки