У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Борщовичи - Тернопіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Борщовичи - Тернопіль:

Поточний розклад електричок Борщовичи - Тернопіль включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 15 хв зі станції Борщовичи і прибуває на станцію Тернопіль о 19 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6044 сполученням Львів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 28 хв. Між станціями Борщовичи і Тернопіль цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Залуги(13.34), Красне(14.07), Зарваниця(14.44), Ярчівці(15.12), Біла(15.49), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Борщовичи - Тернопіль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Борщовичи Тернопіль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Борщовичи - Тернопіль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6042* Львів Тернопіль 09.05
Борщовичи
11.29
Тернопіль-Пас.
2 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6044* Львів Тернопіль 13.31
Борщовичи
15.59
Тернопіль-Пас.
2 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути
6046 Львів Тернопіль 17.15
Борщовичи
19.37
Тернопіль-Пас.
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Борщовичи -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Борщовичи — Тернопіль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тернопіль — Борщовичи