У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці(всі вокзали) - 49 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чернівці(всі вокзали) - 49 Км:

Поточний розклад електричок Чернівці(всі вокзали) - 49 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 30 хв зі станції Чернівці(всі вокзали) і прибуває на станцію 49 Км о 09 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 966 сполученням Чернівці - Ларга, в цьому випадку поїздка займе 1 г 26 хв. Між станціями Чернівці(всі вокзали) і 49 Км цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Садгора(21.11), Лехучени(21.45), Ванчиківці(22.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чернівці(всі вокзали) - 49 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чернівці(всі вокзали) 49 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чернівці(всі вокзали) - 49 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
968 Чернівці Сокиряни 08.30
Чернівці
09.50
49 Км
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
966 Чернівці Ларга 20.55
Чернівці
22.21
49 Км
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чернівці -49 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці(всі вокзали) — 49 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 49 Км — Чернівці(всі вокзали)