У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці(всі вокзали) - Радехів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці(всі вокзали) - Радехів:

Розклад поїздів Чернівці(всі вокзали) Радехів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці(всі вокзали) Радехів найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Заболотів, Коломия, Коршів, Отинія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.25 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Радехів прибувають вони відповідно о 04.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці(всі вокзали) Радехів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці(всі вокзали) - Радехів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці(всі вокзали) - Радехів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
668Ш Чернівці Ковель 20.25
Чернівці
04.24
Радехів
7 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Радехів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці(всі вокзали) — Радехів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Радехів — Чернівці(всі вокзали)