У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці Південна - Великий Кучурів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Чернівці Південна - Великий Кучурів:

Розклад поїздів і електричок Чернівці Південна - Великий Кучурів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Чернівці Південна вранці о 09 г 32 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 02 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Чернівці Південна о 21 г 08 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Чернівці Південна до пункту прибуття Великий Кучурів становить 0 г 30 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 30 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 30 хв.
Всі поїзди від станції Чернівці Південна до станції Великий Кучурів курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Чернівці Південна - Великий Кучурів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Чагор, Волока.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Чернівці Південна - Великий Кучурів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Чернівці Південна - Великий Кучурів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
959Л Чернівці Вадул-Сірет 09.32
Чернівці Південна
10.02
Великий Кучурів
30 хв Курсує щоденно - переглянути
961 Чернівці Вадул-Сірет 21.08
Чернівці Південна
21.38
Великий Кучурів
30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Чернівці Південна -Великий Кучурів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці Південна — Великий Кучурів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Великий Кучурів — Чернівці Південна

За маршрутом Чернівці Південна - Великий Кучурів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Чернівці Південна - Великий Кучурів Показати тільки електрички сполученням Чернівці Південна - Великий Кучурів