У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорнобаївка - Котляреве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чорнобаївка - Котляреве:

Поточний розклад електричок Чорнобаївка - Котляреве включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 32 хв зі станції Чорнобаївка і прибуває на станцію Котляреве о 08 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6575 сполученням Херсон - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 50 хв. Між станціями Чорнобаївка і Котляреве цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. Серед них Чеховичі(21.07), Копані(21.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чорнобаївка - Котляреве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чорнобаївка Котляреве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чорнобаївка - Котляреве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6721 Апостолове Миколаїв 07.32
Чорнобаївка
08.18
Котляреве
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6571 Херсон Миколаїв 08.48
Чорнобаївка
09.37
Котляреве
49 хв Курсує щоденно - переглянути
6575 Херсон Миколаїв 20.56
Чорнобаївка
21.46
Котляреве
50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чорнобаївка -Котляреве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чорнобаївка — Котляреве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Котляреве — Чорнобаївка