Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачі - Бірки-Великі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачі - Бірки-Великі:

Поточний розклад електричок Дачі - Бірки-Великі включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 36 хв зі станції Дачі і прибуває на станцію Бірки-Великі о 12 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6207 сполученням Підволочиськ - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Дачі і Бірки-Великі цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачі - Бірки-Великі, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачі Бірки-Великі ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачі - Бірки-Великі можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6201 Волочиськ Тернопіль 06.37
Дачі
06.42
Бірки-Великі
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6205 Волочиськ Тернопіль 12.36
Дачі
12.40
Бірки-Великі
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6207 Підволочиськ Тернопіль 19.07
Дачі
19.12
Бірки-Великі
5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачі -Бірки-Великі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачі — Бірки-Великі

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бірки-Великі — Дачі