У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демчин - Брівки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демчин - Брівки:

Поточний розклад електричок Демчин - Брівки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 45 хв зі станції Демчин і прибуває на станцію Брівки о 07 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 860К сполученням Шепетівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 53 хв. Між станціями Демчин і Брівки цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Мирославка(05.50), Козятин-2(06.28), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демчин - Брівки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демчин Брівки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демчин - Брівки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
860К Шепетівка Київ 05.45
Демчин
07.38
Брівки
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демчин -Брівки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демчин — Брівки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Брівки — Демчин