У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демчин - Ганнусине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демчин - Ганнусине:

Поточний розклад електричок Демчин - Ганнусине включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 51 хв зі станції Демчин і прибуває на станцію Ганнусине о 23 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6259 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Демчин і Ганнусине цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Рачки(21.56), Разіне(22.32), Блидні(23.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демчин - Ганнусине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демчин Ганнусине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демчин - Ганнусине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.12
Демчин
06.44
Ганнусине
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.33
Демчин
13.05
Ганнусине
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6259 Козятин Шепетівка 21.51
Демчин
23.23
Ганнусине
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демчин -Ганнусине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демчин — Ганнусине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ганнусине — Демчин