У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Чернігів(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Чернігів(всі вокзали):

Розклад поїздів Дніпро Чернігів(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Чернігів(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.15 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Чернігів прибувають вони відповідно о 16.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Чернігів(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Чернігів(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Чернігів(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
012П Дніпро Санкт-Петербург 01.15
Дніпро-Головний
16.12
Чернігів
14 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Чернігів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Чернігів(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернігів(всі вокзали) — Дніпро