У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Харків:

Розклад поїздів Дніпро Харків на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Харків найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Варварівка, Краснопавлівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.08, 15.48 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 11.49, 21.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
140П Дніпро Лисичанськ 07.08
Дніпро-Головний
11.49
Харків-Пас.
4 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
106П Дніпро Баку 15.48
Дніпро-Головний
21.45
Харків-Пас.
5 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
106П Дніпро Москва 15.48
Дніпро-Головний
21.45
Харків-Пас.
5 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Дніпро