У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Маріуполь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Маріуполь:

Розклад поїздів Дніпро Маріуполь на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Маріуполь найчастіше зупиняються на станціях Запоріжжя-1, Комиш-Зоря, Синельникове-1, Молочанськ, Великий Токмак, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.05, 02.53, 19.48 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Маріуполь прибувають вони відповідно о 10.26, 11.45, 06.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Маріуполь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Маріуполь складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Маріуполь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
084КОШ Київ Маріуполь 01.05
Дніпро-Головний
10.26
Маріуполь
9 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
104К Київ Маріуполь 02.53
Дніпро-Головний
11.45
Маріуполь
8 г 52 хв Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 19.48
Дніпро-Головний
06.30
Маріуполь
10 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Маріуполь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Маріуполь — Дніпро