У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Перемишль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Перемишль:

Розклад поїздів Дніпро Перемишль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 23 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Перемишль найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Козятин-1, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.00 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Перемишль Головний прибувають вони відповідно о 17.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Перемишль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Перемишль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Перемишль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
085Д Дніпро Перемишль 18.00
Дніпро-Головний
17.46
Перемишль Головний
23 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Перемишль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Перемишль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Перемишль — Дніпро