У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружний - Братське Озеро
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружний - Братське Озеро:

Поточний розклад електричок Дружний - Братське Озеро включає 8 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 10 хв зі станції Дружний і прибуває на станцію Братське Озеро о 08 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6419 сполученням Харків-Пас. - Савинці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 37 хв. Між станціями Дружний і Братське Озеро цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Левківка(09.34), Занки(09.58), Жовтнева(10.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружний - Братське Озеро, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружний Братське Озеро ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружний - Братське Озеро можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружний -Братське Озеро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружний — Братське Озеро

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Братське Озеро — Дружний