У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гаврилівка - Фенольна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гаврилівка - Фенольна:

Поточний розклад електричок Гаврилівка - Фенольна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 23 хв зі станції Гаврилівка і прибуває на станцію Фенольна о 23 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6007-6017 сполученням Гаврилівка - Фенольна, в цьому випадку поїздка займе 3 г 39 хв. Між станціями Гаврилівка і Фенольна цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Язикове(19.38), Бантишеве(20.17), Шпичкине(21.23), Кіндратівка(22.08), Кривий Торець(22.45), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гаврилівка - Фенольна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гаврилівка Фенольна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гаврилівка - Фенольна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6007-6017 Гаврилівка Фенольна 19.23
Гаврилівка
23.02
Фенольна
3 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гаврилівка -Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гаврилівка — Фенольна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фенольна — Гаврилівка