У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Головачанська - Кременчук
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Головачанська - Кременчук:

Поточний розклад електричок Головачанська - Кременчук включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 07 хв зі станції Головачанська і прибуває на станцію Кременчук о 11 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6531 сполученням Полтава-Південна - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 2 г 59 хв. Між станціями Головачанська і Кременчук цей електропоїзд проїжджає 24 зупинок. Серед них Писарівська(04.31), Нові Санжари(05.05), Зеленівка(05.59), Потоки(06.42), 253 Км(07.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Головачанська - Кременчук, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Головачанська Кременчук ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Головачанська - Кременчук можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6531 Полтава Кременчук 04.27
Головачанська
07.26
Кременчук
2 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути
6533 Полтава Кременчук 09.07
Головачанська
11.53
Кременчук
2 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути
6535 Полтава Кременчук 16.34
Головачанська
19.30
Кременчук
2 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Головачанська -Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Головачанська — Кременчук

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кременчук — Головачанська