У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гусинка - Гарбузівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Гусинка - Гарбузівка:

Поточний розклад електричок Гусинка - Гарбузівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 36 хв зі станції Гусинка і прибуває на станцію Гарбузівка о 07 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6562 сполученням Куп'янськ-Вузловий - Вовчанськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 54 хв. Між станціями Гусинка і Гарбузівка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них 120 Км(09.50), Бурлук(10.22), 79 Км(11.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Гусинка - Гарбузівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Гусинка Гарбузівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Гусинка - Гарбузівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6152 Куп'янськ Вовчанськ 05.36
Гусинка
07.03
Гарбузівка
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6562 Куп'янськ Вовчанськ 09.45
Гусинка
11.39
Гарбузівка
1 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути
6556 Куп'янськ Вовчанськ 21.57
Гусинка
23.44
Гарбузівка
1 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Гусинка -Гарбузівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гусинка — Гарбузівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Гарбузівка — Гусинка