У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гирбова - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Гирбова - Київ:

Розклад поїздів Гирбова Київ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Гирбова Київ найчастіше зупиняються на станціях Велчинець, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.28 зі станції Гирбова, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 03.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Гирбова Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Гирбова - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Гирбова - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
047Щ Кишинів Москва 18.28
Гирбова
03.03
Київ-Пас.
8 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Гирбова -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Гирбова — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Гирбова