У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. Тараса Шевченка - Невель-2
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ім. Тараса Шевченка - Невель-2:

Розклад поїздів Ім. Тараса Шевченка Невель-2 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Ім. Тараса Шевченка Невель-2 найчастіше зупиняються на станціях Миронівка, Київ-Пас., Ніжин, Чернігів, Терюха, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.47 зі станції Ім. Тараса Шевченка, в кінцевий же пункт Невель-2 прибувають вони відповідно о 05.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ім. Тараса Шевченка Невель-2 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ім. Тараса Шевченка - Невель-2 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ім. Тараса Шевченка - Невель-2 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
116П Дніпро Санкт-Петербург 07.47
Ім. Тараса Шевченка
05.15
Невель-2
21 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ім. Тараса Шевченка -Невель-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ім. Тараса Шевченка — Невель-2

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Невель-2 — Ім. Тараса Шевченка