У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Імені Кожушка - Святогірськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Імені Кожушка - Святогірськ:

Поточний розклад електричок Імені Кожушка - Святогірськ включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 02 г 33 хв зі станції Імені Кожушка і прибуває на станцію Святогірськ о 04 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6024-6004 сполученням Фенольна - Святогірськ, в цьому випадку поїздка займе 2 г 23 хв. Між станціями Імені Кожушка і Святогірськ цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Слов'янський курорт(18.57), Брусин(19.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Імені Кожушка - Святогірськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Імені Кожушка Святогірськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Імені Кожушка - Святогірськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Імені Кожушка -Святогірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Імені Кожушка — Святогірськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Святогірськ — Імені Кожушка