У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Калаглея - Південноукраїнська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Калаглея - Південноукраїнська:

Поточний розклад електричок Калаглея - Південноукраїнська включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 39 хв зі станції Калаглея і прибуває на станцію Південноукраїнська о 19 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6412 сполученням Одеса-Головна - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 2 г 24 хв. Між станціями Калаглея і Південноукраїнська цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Ім. І. С. Шеверняєва(13.49), Пост 1141 Км(15.16), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Калаглея - Південноукраїнська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Калаглея Південноукраїнська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Калаглея - Південноукраїнська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412 Одеса Помічна 13.46
Калаглея
16.10
Південноукраїнська
2 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Помічна 17.39
Калаглея
19.37
Південноукраїнська
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Калаглея -Південноукраїнська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Калаглея — Південноукраїнська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Південноукраїнська — Калаглея