У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Калаглея - Вознесенськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Калаглея - Вознесенськ:

Поточний розклад електричок Калаглея - Вознесенськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 38 хв зі станції Калаглея і прибуває на станцію Вознесенськ о 19 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6412 сполученням Одеса-Головна - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 32 хв. Між станціями Калаглея і Вознесенськ цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Ім. І. С. Шеверняєва(14.02), Пост 1141 Км(15.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Калаглея - Вознесенськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Калаглея Вознесенськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Калаглея - Вознесенськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412* Одеса Помічна 13.59
Калаглея
15.31
Вознесенськ
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6414* Одеса Помічна 17.38
Калаглея
19.04
Вознесенськ
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Калаглея -Вознесенськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Калаглея — Вознесенськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вознесенськ — Калаглея