У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Калаглея - Висоцьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Калаглея - Висоцьке:

Поточний розклад електричок Калаглея - Висоцьке включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 38 хв зі станції Калаглея і прибуває на станцію Висоцьке о 20 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6412 сполученням Одеса-Головна - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 3 г 12 хв. Між станціями Калаглея і Висоцьке цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Ім. І. С. Шеверняєва(14.02), Пост 1141 Км(15.20), Олійникове(17.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Калаглея - Висоцьке, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Калаглея Висоцьке ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Калаглея - Висоцьке можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412 Одеса Помічна 13.59
Калаглея
17.11
Висоцьке
3 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6414 Одеса Помічна 17.38
Калаглея
20.31
Висоцьке
2 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Калаглея -Висоцьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Калаглея — Висоцьке

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Висоцьке — Калаглея