Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Канатний завод - Харцизьк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Канатний завод - Харцизьк:

Поточний розклад електричок Канатний завод - Харцизьк включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 18 хв зі станції Канатний завод і прибуває на станцію Харцизьк о 18 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6151 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Канатний завод і Харцизьк цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Канатний завод - Харцизьк, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Канатний завод Харцизьк ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Канатний завод - Харцизьк можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Канатний завод -Харцизьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Канатний завод — Харцизьк

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харцизьк — Канатний завод