У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Караван - Покотилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Караван - Покотилівка:

Поточний розклад електричок Караван - Покотилівка включає 10 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 11 хв зі станції Караван і прибуває на станцію Покотилівка о 09 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6694 сполученням Красноград - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Караван і Покотилівка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Сосонівка(17.57), 8 Км(18.31), Південний(19.03), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Караван - Покотилівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Караван Покотилівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Караван - Покотилівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Караван -Покотилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Караван — Покотилівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Покотилівка — Караван