У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Ізюм
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Харків - Ізюм:

Розклад поїздів і електричок Харків - Ізюм на даний момент включає поїздів далекого прямування - 5, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 8. Перший поїзд відправляється зі станції Харків вночі о 03 г 10 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 16 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Харків о 20 г 19 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Харків до пункту прибуття Ізюм становить 2 г 47 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 50 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 38 хв.
Деякі поїзди від станції Харків до станції Ізюм курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Харків - Ізюм проїжджають через такі станції і населені пункти як: Новоселівка, Слобожанська, Жовтнева, Балаклія, Маяк, 360 Км, Пимонівка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Харків - Ізюм, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Харків - Ізюм можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Харків -Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Ізюм

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Ізюм — Харків

За маршрутом Харків - Ізюм курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Харків - Ізюм Показати тільки електрички сполученням Харків - Ізюм