У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Мелітополь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Мелітополь:

Розклад поїздів Харків Мелітополь на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Харків Мелітополь найчастіше зупиняються на станціях Запоріжжя-1, Лозова, Павлоград-1, Лихачове, Синельникове-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.46, 06.26, 13.45 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Мелітополь прибувають вони відповідно о 08.25, 12.02, 20.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Мелітополь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Мелітополь складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Мелітополь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Мелітополь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мелітополь — Харків