У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Мелітополь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Мелітополь:

Розклад поїздів Харків Мелітополь на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Харків Мелітополь найчастіше зупиняються на станціях Лозова, Павлоград-1, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Лихачове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.41, 23.34 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Мелітополь прибувають вони відповідно о 07.05, 05.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Мелітополь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Мелітополь складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Мелітополь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
100Б Мінськ Новоолексіївка 00.41
Харків-Пас.
07.05
Мелітополь
6 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
081О Харків Новоолексіївка 23.34
Харків-Пас.
05.33
Мелітополь
5 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Мелітополь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мелітополь — Харків