У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Москва
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Москва:

Розклад поїздів Харків Москва на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Харків Москва найчастіше зупиняються на станціях Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська, Калуга 1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.46, 22.44 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Москва-Курська прибувають вони відповідно о 09.52, 11.25 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Харків Москва говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Харків - Москва складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Москва можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Москва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Москва

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Москва — Харків