У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Одеса:

Розклад поїздів Харків Одеса на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Харків Одеса найчастіше зупиняються на станціях Лозова, Павлиш, Південноукраїнська, Помічна, Новоукраїнка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.00, 17.04, 21.50 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Східна, Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 11.20, 05.31, 09.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
251О Харків Одеса 17.00
Харків-Пас.
12.04
Одеса-Головна
19 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
059О Харків Одеса 17.04
Харків-Пас.
06.08
Одеса-Головна
13 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
007ОШ Харків Одеса 21.50
Харків-Пас.
09.13
Одеса-Головна
11 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Харків