У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Огульці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Харків - Огульці:

Поточний розклад електричок Харків - Огульці включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 49 хв зі станції Харків і прибуває на станцію Огульці о 20 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6907 сполученням Харків-Пас. - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 40 хв. Між станціями Харків і Огульці цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Новоселівка(06.55), Рижів(07.11), Коротич(07.21), Любівка(08.07), Пирогова(08.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Харків - Огульці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Харків Огульці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Харків - Огульці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Харків -Огульці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Огульці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Огульці — Харків