У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків-Пас. - Галещина
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків-Пас. - Галещина:

Розклад поїздів Харків-Пас. Галещина на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Харків-Пас. Галещина найчастіше зупиняються на станціях Люботин, Полтава-Південна, Нові Санжари, Ліщинівка, Кобеляки, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.37, 20.04 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Галещина прибувають вони відповідно о 20.42, 00.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків-Пас. Галещина є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків-Пас. - Галещина складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків-Пас. - Галещина можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
127О Харків Ковель 16.37
Харків-Пас.
20.42
Галещина
4 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
375О Харків Херсон 20.04
Харків-Пас.
00.55
Галещина
4 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків-Пас. -Галещина можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків-Пас. — Галещина

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Галещина — Харків-Пас.