Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харцизьк - Вуглегірськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Харцизьк - Вуглегірськ:

Поточний розклад електричок Харцизьк - Вуглегірськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 50 хв зі станції Харцизьк і прибуває на станцію Вуглегірськ о 12 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6608 сполученням Іловайськ - Дебальцеве, в цьому випадку поїздка займе 1 г 56 хв. Між станціями Харцизьк і Вуглегірськ цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Канатний завод(10.55), Пантелеймонівка(11.26), Байрак(12.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Харцизьк - Вуглегірськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Харцизьк Вуглегірськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Харцизьк - Вуглегірськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6608 Іловайськ Дебальцеве 10.50
Харцизьк
12.46
Вуглегірськ
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Харцизьк -Вуглегірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .