У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хороше Озеро - Хутір Халимонове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Хороше Озеро - Хутір Халимонове:

Поточний розклад електричок Хороше Озеро - Хутір Халимонове включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 57 хв зі станції Хороше Озеро і прибуває на станцію Хутір Халимонове о 18 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6456 сполученням Ніжин - Конотоп, в цьому випадку поїздка займе 1 г 1 хв. Між станціями Хороше Озеро і Хутір Халимонове цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Велика Загорівка(16.16), 669 Км(16.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Хороше Озеро - Хутір Халимонове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Хороше Озеро Хутір Халимонове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Хороше Озеро - Хутір Халимонове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Хороше Озеро -Хутір Халимонове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хороше Озеро — Хутір Халимонове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хутір Халимонове — Хороше Озеро